фото: генштаб
У ніч на 13 листопада українські підрозділи здійснили удари по багатьох об’єктах російських військ та тимчасово окупованих територій. Як повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України, це була важлива операція.
На тимчасово окупованому Кримському півострові було влучено в підприємство для зберігання нафтопродуктів «Морской нефтяной терминал», а також по стоянці гелікоптерів і місцям підготовки безпілотників на аеродромі «Кіровське». Крім того, зазнала удару радіолокаційна станція ППО поблизу Євпаторії.
«На тимчасово окупованій території Запорізької області уражено нафтобазу в районі Бердянська, а також передові пункти управління 5-ї загальновійськової армії та 127 мотострілецької дивізії російських окупантів», – йдеться у повідомленні.
Крім того, удари також завдавалися по об’єктах на території Росії. Рівень завданих збитків уточнюється.
Для здійснення атак використовувалися ударні безпілотники, реактивні дрони та ракети різних класів. Зокрема, під час останньої ночі застосовувалися національні розробки «Фламінго», «Барс» і «Лютий».
Збройні сили України підкреслюють, що удари є системними та націлені на зменшення військово-економічного та наступального потенціалу армії супротивника.
