Завершився фестиваль «Тустань. Шлях Героя», присвячений світлій пам’яті Андрія Парубія.
Цьогорічний захід об’єднав людей навколо спільних цінностей — любові до України, шани до її історії, традицій та героїв. Серед гостей були викладачі нашого університету, а також ректор Іван Парубчак із дружиною Галиною.
Про це повідомляє Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій.
Під час фестивалю учасники не лише згадували культурну й духовну спадщину, а й ушанували пам’ять полеглих Героїв, які віддали найцінніше за свободу та незалежність України. Їхній подвиг назавжди залишиться в серцях українців.











Фестиваль традиційно зібрав видатних діячів культури. На сцені виступили Олег Скрипка та гурт «Воплі Відоплясова», Софія Федина, гурт «Мандри», а також Марія Бурмака. Літературну програму представили Іван Малкович, Юрій Андрухович, Василь Шкляр та Василь Герасим’юк. Івано‑Франківський драматичний театр під керівництвом актора і режисера Олексія Гнатковського додав заходу особливої автентичності, показавши виставу «Гуцульське весілля».
«Тустань. Шлях Героя» знову став місцем єднання: тут оживають давні традиції, лунає українська пісня і панує дух свободи та незламності. Події такого формату допомагають зберегти культурну спадщину, усвідомити своє коріння й передати його наступним поколінням.
Висловлюємо щиру подяку організаторам фестивалю, родині Андрія Парубія та всім, хто долучився до створення цієї важливої події. Окрема подяка батькові Андрія, Володимиру Івановичу, за щирі спогади про сина, його життєвий шлях, мужність і відданість Україні.
Такі історії надихають, укріплюють пам’ять і нагадують про справжню ціну свободи. Ми пишаємося, що серед свідомої молоді нашого університету навчається на третьому курсі рідна племінниця Андрія Парубія — Софія Владичко.
Пам’ятаймо наших справжніх героїв, залучаймо молодь до подібних унікальних заходів та виховуймо в ній національну свідомість — це один із шляхів до нашої спільної перемоги.
Світла пам’ять Героям. Слава Україні!
Створено за матеріалами: point-lviv.com.ua
