Завтра Львів проведе в останню путь героя Владислава Амірова

Чин похорону воїна розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла.

фото: лмр

У четвер, 15 січня, попрощаємося з військовослужбовцем Владиславом Аміровим, який віддав своє життя, захищаючи Україну від російських агресорів. Про це повідомляє Львівська міська рада.

Чин похорону героя розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Після цього, приблизно о 11:30, відбудеться загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.

Захисника поховають на Личаківському кладовищі, на полі почесних поховань №87 (вул. Пасічна).

Що відомо про Захисника

Владислав Аміров (06.04.1998 — 21.10.2025) – львів’янин.

Навчався у ліцеї №45, згодом — у Національному університеті «Львівська Політехніка» на кафедрі маркетингу і логістики.

Працював керуючим закладу у приватних підприємствах.

Зі слів рідних, Владислав із задоволенням вивчав іноземні мови. За своїм характером він був життєрадісний, товариський, добрий, відповідальний та щирий, справжній патріот.

У 2025 році став на захист Батьківщини, боронячи територіальну цілісність та суверенітет України на Донецькому напрямку у складі 152-ї окремої єгерської бригади імені Симона Петлюри Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Владислава Амірова залишилися батько, дідусь, бабуся та родина.

Фото: ЛМР


Більше від автора

У Львові добігають кінця тривалі зимові канікули.

Керівника шахти у Львівській області судитимуть через борги з зарплати працівників на суму понад 27 млн грн