фото: поліція
Галицька окружна прокуратура Львова скерувала до суду обвинувальний акт проти 25-річного водія автопоїзда, який працював у компанії з овочівництва.
Слідство встановило, що між березнем 2023 року та лютим 2025 року чоловік умисно розтратив значну кількість дизельного пального. Хоча паливні картки призначалися для заправки службового транспорту, підозрюваний використовував їх для заправки не лише свого авто, а й машин інших водіїв. Знаходячи бажаючих заправитися за нижчими цінами, він розраховувався картками та привласнював отримані кошти. У результаті він незаконно «продав» приблизно 81 тис. літрів дизельного пального, що завдало матеріальної шкоди на суму близько 3,5 млн грн.
Коли чоловік усвідомив, що керівництво може дізнатися про його незаконні дії, він звернувся до поліції з неправдивими заявами. Він стверджував, що двоє осіб із оточення засновника компанії нібито вимагали у нього 50 тис. доларів, били, забрали автомобіль «BMW X5», погрожували йому ножем і навіть надрізали вухо. Однак слідство не підтвердило жодних із цих фактів.
«Обвинуваченому інкримінується розтрата чужого майна, завідомо неправдиве повідомлення про вчинення кримінального правопорушення, а також введення в оману суду чи іншого уповноваженого органу (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 383, ч. 2 ст. 384 КК України)», – зазначається у повідомленні.
Досудове розслідування проводило Львівське районне управління поліції №1 ГУНП у Львівській області.
