Фото умовне
Президент Володимир Зеленський повідомив, що українські військові зафіксували проникнення в повітряний простір країни дронів-розвідників, ймовірно, з Угорщини. У зв’язку з цим глава держави дав доручення провести перевірку та адекватно реагувати на такі випадки для забезпечення державної безпеки. Про це він озвучив у вечірньому зверненні, а також раніше у повідомленнях у соцмережах.
«Надійшла доповідь наших військових про, відверто кажучи, дуже дивні події на кордоні. Наші військові зафіксували дрони, які були дронами-розвідниками», – зазначив Зеленський.
За відомостями президента, ці апарати могли виконувати розвідку промислового потенціалу прикордонних районів. Зеленський доручив військовим перевірити всі дані та терміново доповідати про кожен зафіксований випадок.
Також він наголосив, що в разі повторення таких інцидентів українська армія має діяти відповідно для захисту країни.
«Українці сьогодні є найкращими в Європі у захисті від будь-яких дронів. Ми готові ділитися своїм досвідом з іншими країнами, які потребують надійного захисту від дронових загроз», — додав Зеленський.
Нагадаємо, Україна у відповідь на дії Будапешта запровадила заборону на в’їзд для трьох високопоставлених угорських військовослужбовців.
