У центрі Львова на сім годин вимкнуть водопостачання — запасайтеся

У центральній частині Львова 30 травня тимчасово призупинять подачу води у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на вулиці Володимира Стефаника.

Як повідомляють у ЛМКП «Львівводоканал», з 10:00 до 17:00 бригади працюватимуть над усуненням витоку біля будинку №8 на вул. Володимира Стефаника.

У зв’язку з ремонтними роботами на деякий час залишаться без водопостачання мешканці низки вулиць у центрі міста, зокрема: Вороного, Коперника, Князя Романа, Саксаганського, Січових Стрільців, Дудаєва, Листопадового Чину, Університетської, проспекту Шевченка, площі Міцкевича та прилеглих територій.

Імовірне ситуативне обмеження руху транспорту на вул. Володимира Стефаника поблизу місця проведення робіт.

«Просимо мешканців заздалегідь створити необхідний запас питної води на час проведення робіт», — звернулися в ЛМКП «Львівводоканал».

У підприємстві додають, що після завершення ремонтних робіт і відновлення подачі води може тимчасово погіршитися її якість.

«Після наповнення мережі можливе тимчасове помутніння або зміна забарвлення води через змив осаду зі стінок трубопроводів», — пояснюють комунальники.

Мешканців просять поставитися з розумінням до тимчасових незручностей.

Створено за матеріалами: 032.ua

Більше від автора

Чеська «Вікторія» оформила перехід форварда «Карпат» за 3 мільйони євро

Біля парку «Знесіння» створюють масштабний громадський простір