У Стрию на кільці Volkswagen збив 18-річну дівчину й 20-річного юнака — обидвоє госпіталізовані

У місті Стрий 26-річна водійка Volkswagen Passat збила двох пішоходів.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 18-річну дівчину та 20-річного хлопця з травмами доправили до лікарні. Про інцидент 3 серпня повідомили у поліції Львівської області.

Аварія сталася 2 серпня приблизно о 14:10 на трасі Київ — Чоп у межах Стрия. За оприлюдненими правоохоронцями світлинами видно, що наїзд трапився на з’їзді з кільцевої розв’язки.

За попередньою інформацією поліції, 26-річна кермувальниця автомобіля Volkswagen Passat здійснила наїзд на двох пішоходів — 18-річну дівчину та 20-річного чоловіка. Обоє постраждалих отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості і були госпіталізовані для надання медичної допомоги.

За цим фактом слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною, що передбачає порушення правил безпеки дорожнього руху. Максимально передбачене покарання — до трьох років обмеження волі з одночасним позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Правоохоронці продовжують встановлювати всі обставини пригоди, опитують свідків та з’ясовують деталі події.

Створено за матеріалами: 032.ua

Більше від автора

Сім львів’ян, поранених російським ракетним ударом, досі лікуються в лікарнях

У Львові вандали пошкодили фасад житлового будинку