У Львові завершили комплексне асфальтування ділянки вулиці Стрийської між проспектом Івана Павла ІІ та вулицею Вернадського.
Йдеться про непарний бік проїжджої частини в напрямку в’їзду до міста. Після завершення робіт цю ділянку вже відкрили для руху транспорту.
“Тепер відремонтованою ділянкою знову курсує тролейбус №22, автобусні маршрути та приватний транспорт”, — зазначається в повідомленні.
Натомість тролейбуси №23 та №25 відновлять свої звичні маршрути з суботи, 28 червня.
Роботи на Стрийській входять до масштабного оновлення дорожньої інфраструктури міста, мета якого — покращити якість покриття та забезпечити більш комфортний рух транспорту.
Створено за матеріалами: 032.ua
