У Львові завершили ремонт і відкрили ще один відрізок вулиці Стрийської

У Львові завершили комплексне асфальтування ділянки вулиці Стрийської між проспектом Івана Павла ІІ та вулицею Вернадського.

Йдеться про непарний бік проїжджої частини в напрямку в’їзду до міста. Після завершення робіт цю ділянку вже відкрили для руху транспорту.

“Тепер відремонтованою ділянкою знову курсує тролейбус №22, автобусні маршрути та приватний транспорт”, — зазначається в повідомленні.

Натомість тролейбуси №23 та №25 відновлять свої звичні маршрути з суботи, 28 червня.

Роботи на Стрийській входять до масштабного оновлення дорожньої інфраструктури міста, мета якого — покращити якість покриття та забезпечити більш комфортний рух транспорту.

Створено за матеріалами: 032.ua

Більше від автора

Новороздільська громада тепло зустріла воїна Романа Надорожного

Вступ до вишів 2026: найпопулярніші спеціальності, провідні університети та реальні ціни на навчання