Забудовник у Львові перерахував понад 14 млн грн пайової участі після втручання прокуратури
Після втручання прокуратури львівський забудовник добровільно перерахував до місцевого бюджету понад 14 млн грн пайової участі, повідомили у Львівській обласній прокуратурі.
Прокурори подали позов із вимогою стягнути понад 23 млн грн — кошти пайової участі, які, за версією відомства, були утримані без належних підстав.
За даними прокуратури, під час зведення житлово‑офісного комплексу у Львові компанія ухилилася від перерахувань, що призначалися для створення й розвитку інженерно‑транспортної та соціальної інфраструктури міста.
На цей час забудовник добровільно поповнив бюджет уже на понад 14 млн грн — ще до винесення судового рішення.
У прокуратурі наголошують, що робота в цьому напрямку триває: вживаються представницькі заходи для виявлення аналогічних порушень у інших забудовників та для забезпечення належних надходжень до бюджету.
Створено за матеріалами: golossokal.com.ua
