Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради було ухвалено відповідне рішення.
Про це повідомляє пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.
Завдяки фінансуванню з боку інвестора, на частині вулиці Полудневої буде встановлена дощова каналізація. Ухвалене рішення стало результатом обговорень, які відбулися на сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради. Замовником проведення робіт призначено Личаківську районну адміністрацію, яка укладе договір з виконавцем робіт.
«Компанія «Ензим» вирішила підтримати місто й допомогти встановити систему дощової каналізації на частині вулиці Полудневої, неподалік нового громадського простору на вулиці Личаківська, 259, а також в їхніх технічних приміщеннях.
Варто зазначити, що наразі на цій вулиці відсутня дощова каналізація. Співпраця з «Ензимом» у форматі публічно-приватного партнерства дозволить прокласти дощову каналізаційну мережу для цієї частини вулиці», – повідомили у Личаківській районній адміністрації.
Нагадаємо, що на вулиці Личаківська, 259, на місці знесеної незаконно встановленої багатоповерхівки, майже завершено роботи з облаштування громадського простору. Тут було встановлено дитячі ігрові елементи, лавки для відпочинку, влаштовано пішохідні доріжки, висаджено дерева та кущі, а також облаштовано освітлення.