Умовне фото
У Львові триває судовий процес проти мешканки Юлії Каганяк, яку звинувачують у побитті Марії Сошнікової — дружини ветерана українського війська та бійця «Азову» Андрія Кулікова. Це сталося в громадському транспорті 5 серпня 2025 року. Відповідну інформацію опублікували на сторінці Lviv Family Azovstal.
Згідно з повідомленнями родини Кулікова, у той день подружжя їхало в автобусі, обираючи локацію для весільної фотосесії. У салоні автобуса було два вільні місця, одне з яких було зайнято пакетом. Ветеран Андрій Куліков звернувся до пасажирки з проханням прибрати речі, але натомість отримав агресивну реакцію.
«Незадоволене бурчання, штовхання ліктями. Він заявив, що є ветераном, має інвалідність. У відповідь почув: “По***, що ти ветеран”», — так описують інцидент його свідки.
Коли дружина ветерана зробила зауваження з приводу негідної поведінки, Юлія Каганяк, за їхніми словами, почала бити її в обличчя. Після цього жінка, як свідчать очевидці, почала кричати, що її б’ють ветерани, намагалася втекти та перескакувала через сидіння. На місце події було викликано поліцію.
Справу про побиття нині розглядає суд. 24 вересня 2025 року в Львові відбудеться повторне судове засідання. Спільнота Lviv Family Azovstal повідомляє, що суд пропонує сторонам можливість примирення, незважаючи на характер інциденту.
