У Львові розпочали акцію «Подаруй дитині дерево» — висаджують нові дерева для малечі.

Серед перших учасників виявилися молоді батьки, які вирішили висадити дерево на честь свого малюка.

Фото: управління екології Львова

У місті стартувала екологічна ініціатива «Подаруй дитині дерево», і перші родини вже активно беруть участь у створенні нових зелених історій. Про це повідомила пресслужба управління екології.

Одними з перших долучилися молоді батьки, які посадили дерево на честь свого малюка. У парку 700-річчя сім’я виростила таксодіум для маленького Устимка, якому лише чотири місяці.

Ще одна родина відвідала парк Замарстинівський, де на честь 4,5-місячного Семенка з’явився новий клен червоний.

Організатори відзначають, що участь у висаджуванні дерев разом із маленькими дітками приносить неймовірні емоції та стимулює родини створювати свої добрі традиції. Учасники акції впевнені: такі миті залишаються в пам’яті назавжди та спонукають дбати про природу, а також дарувати дерева рідним і близьким.

Нагадаємо, що нещодавно з площі пропали кущі, закуплені за бюджетні кошти.