У Львові відзначили 30-ту річницю ухвалення Конституції України
Під час урочистостей ліцеїсти, студенти та курсанти разом зачитували окремі статті Основного Закону.
У неділю, 28 червня, у центральній частині Львова відбулися урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці ухвалення Конституції України. У святкуванні взяли участь представники органів влади, військові та правоохоронці, молодь і численні мешканці громади.
Під час заходу віддали шану полеглим захисникам України та урочисто підняли Державний Прапор. Ліцеїсти, студенти і курсанти спільно зачитали окремі статті Основного Закону, підкресливши важливість конституційних цінностей для держави й суспільства.
Як повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації, урочистості завершилися виконанням композиції «Ми з України» у виконанні оркестру Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Окрім церемоніальної частини, під час події спецпідрозділ «Омега-Захід» продемонстрував броньовану техніку, снайперські комплекси, а також FPV-, розвідувальні та ударні дрони. У межах заходу також організували збір коштів на підтримку цього підрозділу.
Створено за матеріалами: 032.ua
