У Львові знову відновили рух по вулиці Героїв УПА.
«Цього тижня вулиця Героїв УПА вже повністю проїзна. Після завершення робіт першої черги на ділянці від вулиці Степана Бандери до вулиці Васильківського у суботу відкрили проїзд», — зазначив Андрій Москаленко.
На відрізку від вул. Степана Бандери до вул. Васильківського було влаштоване нове асфальтобетонне покриття та замінено бордюри. Протягом цього тижня рух по всій вулиці буде відновлений. Натомість уже з понеділка, 29 червня, розпочнеться ремонт наступного відрізка вулиці Героїв УПА — від вул. Васильківського до вул. Смаль-Стоцького. Деталі робіт у мерії повідомлять додатково.
Створено за матеріалами: 032.ua
