У 12 автобусах виявили несправності систем охолодження.
22 червня у Львові працівники управління транспорту провели перевірку роботи кондиціонерів у 65 автобусах, що курсують на 15 маршрутах. Під час інспекції в 12 транспортних засобах виявили несправні системи кондиціонування. Про це інформує пресслужба Львівської міської ради.
Контроль охопив автобуси на маршрутах № 11, 14, 20, 21, 23, 32, 34, 37, 41, 43, 48, 51, 53, 80 та 84. Несправності кондиціонерів зафіксували на маршрутах № 14, 21, 34, 37, 41, 51 та 84.
Ще в десяти автобусах кондиціонери відсутні — їх не встановлював завод-виробник. Найбільше порушень зафіксовано на маршруті № 34, де виявили чотири несправні кондиціонери, та на маршруті № 14, де кондиціонери були несправні в трьох автобусах.
За підсумками перевірки до санкцій притягнули перевізників: ПАТ «Львівське АТП-14630», ТзОВ «Міра і К», ТзОВ «Фіакр-Львів», ЛК АТП-1 та ТОВ «Успіх-БМ». Кожен з них має сплатити штраф у розмірі 1700 гривень за порушення умов договорів на перевезення пасажирів.
Створено за матеріалами: 032.ua
