У Львові змінили принцип роботи світлофорів на вул. Пасічна – Ярошинської.
На світлофорних опорах змонтували пішохідні кнопки тож відтепер у нічний період там діятиме режим виклику пішохідної фази. Про це поінформували у ЛКП «Львіваводор», пише DailyLviv.com.
У комунальному підприємстві пояснили, що змінилося для пішоходів:
-
щоб перейти дорогу у нічний період – з 22:00 до 6:00 – потрібно натиснути кнопку виклику пішохідної фази і дочекатися зеленого сигналу. Час очікування для пішоходів на увімкнення дозвільного сигналу від 7 с. до 42 с. Решта доби, а саме з 6:00 до 22:00, зелений сигнал для пішоходів вмикається автоматично.
-
якщо в нічний період пішоходів немає, для автомобілів завжди горітиме зелений сигнал світлофора.
«У нічний час доби інтенсивність пішохідного руху суттєво знижується, тому значно зменшується потреба у постійному циклічному перемиканні світлофора. Режим виклику пішохідної фази зменшує кількість зайвих зупинок для водіїв. Тобто це дозволяє врахувати як потреби пішоходів, так і комфорт водіїв, зберігаючи безпеку та ефективність руху», –наголосив директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк.
Додамо, ЛКП «Львівавтодор» обслуговує понад 170 світлофорних об’єктів, що нараховують більше 2 тис.