У Львові натрапили на нелегальну забудову житлового комплексу з паркінгом

У Львові на вул. Євгена Олесницького, 1 триває зведення багатоквартирного житлового комплексу з комерційними приміщеннями та підземним паркінгом, попри відсутність необхідних дозвільних документів. Факти порушень були зафіксовані під час перевірки міською Інспекцією державного архітектурно-будівельного контролю. Про це повідомляє «Львів.містобудування».

Організатором будівництва виступає обслуговуючий кооператив «Житлово-будівельний кооператив “Леван Ленд”». Земельна ділянка належить кооперативу, проте для ведення будівництва забудовник не мав законних підстав. Більш того, проектна документація була надана замовнику з порушеннями норм законодавства.

Міські інспектори ДАБК змогли здійснити перевірку на об’єкті лише після отримання дозволу міністерства, згідно з порядком проведення робіт в умовах воєнного стану. В результаті перевірки були видані приписи на припинення будівельних робіт і усунення зафіксованих порушень.

Замовника будівництва оштрафували на 109 тисяч гривень, а проектну організацію   на майже 300 тисяч гривень. Втім, ні попередження, ні накладені штрафи не зупинили хід будівельних робіт.

У зв’язку з невиконанням вимог інспекції ДАБК, був виданий повторний припис – на знесення самовільно збудованого об’єкта. Будівельному кооперативу «Леван Ленд» надано два місяці для демонтажу самобуду. Крім того, замовник разом із проектною організацією має сплатити ще понад 90 тисяч гривень штрафів.


Більше від автора

Із зниженням температури до -20° ймовірно збільшаться часи відключення електропостачання.

У Львові екстрено потребують донорів усіх груп крові