У Львові мають відремонтувати дві будівлі, аби відновити там дитсадочки

Раніше в обидвох функціонували дитячі садочки.

Фото: puzzles.al


У Львівській громаді проведуть капітальний ремонт двох будівель (у селищі Рудно та на вул. Сяйво у Львові), щоб відкрити там дитячі садочки на 60 і 100 дітей. В пресслужбі ЛМР пишуть, що фінансово до цього долучиться приватна компанія – ТОВ Фірма «Каменяр».


Як йдеться у проєкті ухвали, згідно з договором, інвестор оплатить «коригування проєктно-кошторисної документації для двох об’єктів будівництва» – «Капітальний ремонт будівлі на вул. М. Грушевського, 48, що у Рудно» та «Ремонтно-реставраційні роботи з метою відновлення функціонування дошкільного навчального закладу на вул. Сяйво, 16 у м. Львові».


Опісля, коли буде відомо вартість об’єктів, буде визначено розмір суми, яку приватна фірма зможе профінансувати, стверджують на сайті пресслужби ЛМР.


Там також додають, що в приміщенні у Рудно колись був дитячий садочок. Пізніше, коли в садку там не було потреби, в ньому облаштували амбулаторію. Зараз тут знову планують відновити дошкільний навчальний заклад на приблизно 60 дітей. Мова про 3 групи: група для дітей віком від року, група спеціалізована дошкільного віку та дошкільна група молодшого віку.


Будівля на вул. Сяйво була збудована у першій половині 20 ст., відтак є пам’яткою місцевого значення, тому і йдеться про реставраційні роботи. Тут до 1996 року працював садочок, а потім майже 20 років об’єкт перебував в оренді. Дошкільний заклад, який тут планують відновити, має бути розрахований на 100 дітей і тут буде працювати 4 групи: 2 групи середнього дошкільного віку і 2 групи старшого дошкільного віку.


ТОВ Фірма «Каменяр», за даними YouControl, зареєстрована у 1996 році у Львові та належить Богдану і Любові Демчинам. У 2024 році цьому дали містобудівні умови та обмеження на будівництво 8-поверхового ЖК на Левандівці, на вул. Роксоляни.  


Згідно з проєктом ухвали, коригування ПКД мають здійснити до 30 грудня 2025 року.








Джерело

Більше від автора

Генсек НАТО закликав США до «гнучкості» для відновлення поставок зброї Україні

Як львівські школярі здали НМТ та хто отримав по шістсот балів. Результати