У Львові керівник районної адміністрації Юрій Лукашевський знову опинився в епіцентрі чергового скандалу.
Про це повідомляє «Четверта студія».
Як інформували на офіційній сторінці Личаківської районної адміністрації, нещодавно на певних ділянках нещодавно відремонтованої дороги на вулиці Зеленій виявили деформації покриття — місцями асфальт утворив напливи.
Що відбувається з асфальтом на вул. Зеленій?
Учора на місці провели спільну нараду за участі представників Личаківської районної адміністрації та підрядної організації. За поясненнями підрядника, основними причинами стали складні температурні умови, через які асфальт почав «плисти», а також незадовільний стан основи дороги, що вимагає капітального ремонту.
Проте такі обставини не можуть слугувати виправданням для низької якості робіт: покриття не мало б втрачати свої властивості за такий короткий період після ремонту.
Що роблять зараз?
Личаківська районна адміністрація наразі готує офіційну претензію до підрядної організації з вимогою усунути всі виявлені недоліки.
Важливо: на сьогодні кошти за виконані роботи ще не оплачено. Оплата буде проведена тільки після того, як усі недоліки будуть усунені, а дорожнє покриття набуде належного стану», — йдеться у повідомленні.
Створено за матеріалами: point-lviv.com.ua
