У Львові чоловік намагався дати 3 тисячі доларів, щоб уникнути військово-лікарської комісії.

Справа місцевого жителя передана до суду.

фото умовне

У місті судитимуть чоловіка, який намагався уникнути проходження ВЛК, пропонуючи хабар працівникам поліції і військовим. Про це повідомила обласна прокуратура.

Обвинувальний акт проти 26-річного місцевого мешканця скерували прокурори Франківської окружної прокуратури. Чоловік намагався надати неправомірну вигоду співробітникам поліції та військовослужбовцям територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Встановлено, що наприкінці грудня військові з Личаківсько-Залізничного ОРТЦК та співробітники поліції проводили у Залізничному районі заходи з оповіщення населення про мобілізацію. Під час перевірки військово-облікових документів з’ясувалося, що місцевий мешканець порушив правила обліку.

«Щоб уникнути проходження військово-лікарської комісії, чоловік запропонував 2 000 доларів США. Почувши відмову, він підвищив суму до 3 000 доларів США», – зазначається у повідомленні.

Представники групи оповіщення відмовилися від неправомірної вигоди.

Чоловікові інкримінують пропозицію надання неправомірної вигоди службовій особі згідно з ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України.

Більше від автора

У минулому році Львівщина зазнала 13 атак з боку росіян: пошкоджено десятки обʼєктів.

У Львові запустять нове паліативне відділення в приміщенні 4-ї лікарні, закритій протягом 8 років.