У Львові 43-річний чоловік напав на покупця в магазині й розбив його автомобіль

У Львові затримали чоловіка, який застосував телескопічну палицю проти перехожого та пошкодив його автомобіль.

Поліція у Львові повідомила про затримання 43-річного місцевого жителя, якого підозрюють у побитті відвідувача супермаркету та пошкодженні його автівки. Постраждалого доправили до лікарні — йому надали необхідну медичну допомогу. Затриманому загрожує до семи років позбавлення волі.

Інцидент стався 6 червня близько 09:10 на вулиці Лінкольна у Львові. До правоохоронців надійшло повідомлення про агресивну особу, яка напала на перехожого та пошкодила транспортний засіб.

«Як попередньо встановили правоохоронці, 43-річний львів’янин, перебуваючи в торговому залі супермаркету, на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин завдав кількох ударів 29-річному відвідувачу магазину. Після цього він завдав потерпілому ще кількох ударів телескопічною палицею на місці для паркування транспортних засобів та пошкодив його автомобіль Volkswagen Jetta», – йдеться у повідомленні поліції.

Потерпілого шпиталізували, де медики надали йому допомогу.

Правоохоронці встановили місцезнаходження підозрюваного та затримали його в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За процесуального керівництва Галицької окружної прокуратури затриманому повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 296 КК України (хуліганство). Також вирішується питання про повідомлення додаткової підозри за ч. 2 ст. 263 КК України (незаконне поводження зі зброєю).

Досудове розслідування триває.

Створено за матеріалами: 032.ua

Більше від автора

Поблизу магазину у Львові 43-річний чоловік напав на відвідувача і пошкодив його автомобіль

Де в Україні найчастіше одружуються: Львівщина в топі