У Львівській області в понеділок, 22 червня, відбудеться прощання з двома військовослужбовцями, які загинули під час служби.
Цю інформацію повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації.
Андрій Гентош
Львів’янин. Після початку повномасштабного вторгнення приєднався до Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на Донецькому, Запорізькому, Курському та Північно-Слобожанському напрямках у складі 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади. Нагороджений медаллю «Ветеран війни». Захисника не стало 15 червня.
Андрій Кравець
Мешканець міста Шептицький. Служив головним сержантом і був командиром відділення радіоелектронної боротьби у військовій частині Т0910. 17 червня серце бійця зупинилося в міській лікарні в Запоріжжі.
Створено за матеріалами: 032.ua
