Сьогодні на Львівщині віддають шану двом загиблим військовим

У Львівській області в понеділок, 22 червня, відбудеться прощання з двома військовослужбовцями, які загинули під час служби.

Цю інформацію повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації.

Андрій Гентош

Львів’янин. Після початку повномасштабного вторгнення приєднався до Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на Донецькому, Запорізькому, Курському та Північно-Слобожанському напрямках у складі 80-ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади. Нагороджений медаллю «Ветеран війни». Захисника не стало 15 червня.

Андрій Кравець

Мешканець міста Шептицький. Служив головним сержантом і був командиром відділення радіоелектронної боротьби у військовій частині Т0910. 17 червня серце бійця зупинилося в міській лікарні в Запоріжжі.

Створено за матеріалами: 032.ua

Більше від автора

Неефективне чиновницьке управління позбавило Комунальне АТП №1 майже шість мільйонів гривень

ДТП у Львові: постраждали водій і троє пасажирів