Фото
Сьогодні Львівщина прощається з Богданом Климковим, Віталієм Прилипком, Ярославом Вавричиним, Миколою Поріцьким, В’ячеславом Сєровим та Іваном Мельничуком – воїнами, які загинули під час виконання бойових завдань на Донеччині та в інших регіонах України. Про це повідомили у Львівській ОДА.
Богдан Климків, родом із села Дідилів Новояричівської громади, служив у військовій частині 3002. 9 липня 2025 року він зник безвісти під час бойового завдання поблизу села Мирне.
Віталій Прилипко зі Стриганців Стрийської громади загинув 31 жовтня 2024 року під Максимільянівкою на Донеччині. Воїну було 48 років, він служив у гранатометному взводі механізованого батальйону.
Ярослав Вавричин із Вербіжа Миколаївської громади загинув біля села Знаменівка Краматорського району.
Микола Поріцький із Лаврикова Добросинсько-Магерівської громади служив у військовій частині А7333. Помер 26 жовтня під час чергування в Сарненському районі Рівненської області. Воїну було 55 років.
В’ячеслав Сєров із Костянтинівки Донецької області був учасником АТО та від початку повномасштабного вторгнення став на захист країни. Виконував бойові завдання на Курському, Північно-Слобожанському та Донецькому напрямках у складі 80‑ї окремої десантно-штурмової Галицької бригади. За мужність та професіоналізм нагороджений нагрудним знаком «Золотий хрест» Головнокомандувача ЗСУ.
Іван Мельничук із Дмитріва Радехівської громади до 29 жовтня вважався зниклим безвісти. Загинув поблизу села Гріхове Покровського району на Донеччині.
Вічна пам’ять і шана усім полеглим воїнам. Співчуття рідним і близьким.







