Поліція Львівської області звертається до свідків ДТП з проханням допомогти в розслідуванні.

Правоохоронці звертаються до свідків ДТП на вулиці Ярослава Мудрого у Мостиськах з проханням звертатися на номер 102 або за телефоном (068) 914 46 01.

фото: поліція львівщини

Поліція Яворівського району запрошує очевидців події надати інформацію про ДТП, що сталася на вулиці Ярослава Мудрого в Мостиськах.

15 листопада о 20:50 в Мостиськах Яворівського району відбулася дорожньо-транспортна пригода за участю мотоцикла Geon. Водій не зміг впоратися з керуванням і виїхав за межі проїзної частини.

В результаті інциденту водій та його пасажир отримали тілесні ушкодження. Слідчі відділу поліції №1 Яворівського районного відділу відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху).

Поліція працює над встановленням усіх обставин події і звертається до очевидців з проханням телефонувати на номер (068) 914 46 01 або на оперативну лінію 102.

За інформацією департаменту з питань цивільного захисту, водій мотоцикла 2009 року народження, є жителем села Пнікут.


Більше від автора

У Львові з’явилися місця для зустрічі з Миколаєм: повний список!

В Україні планують кардинальну реформу енергетичного сектору та оголосили про початкові ініціативи.