У п’ятницю, 26 червня, під час чергового обміну військовополоненими з російського полону додому повернулися п’ятеро мешканців Львівської області.
Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.
За його словами, наразі йдеться про попередні дані щодо звільнених захисників.
«За попередніми даними, серед воїнів, яких сьогодні визволили з полону, є п’ятеро жителів Львівщини. Деталі я повідомлю пізніше», — зазначив Максим Козицький.
У межах обміну 26 червня загалом додому повернулися 160 українських захисників. Всі вони перебували в полоні з 2022 року.
Серед звільнених — 115 оборонців Маріуполя. Також у складі повернутих є офіцери: загалом звільнено 58 осіб офіцерського складу.
Наймолодшому зі звільнених захисників — 26 років, найстаршому — 66. Інформацію щодо стану здоров’я визволених та їхнього подальшого відновлення обіцяють оприлюднити згодом.
Створено за матеріалами: 032.ua
