На війні загинув Андрій Синишин – військовий, актор театру «І люди, і ляльки» та театру імені Леся Курбаса. Воїн поляг 16 квітня 2025 року поблизу населеного пункту Юнаківка, Сумського району, Сумської області, захищаючи рідну країну від ворога. Раніше його вважали зниклим безвісти. Про це стало відомо з повідомлення театру Курбаса.
11:00 – чин похорону в Гарнізонному Храмі свв.апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11),
11:40 – загальноміська церемонія прощання на площі Ринок,
11:45 – виїзд до родинного помешкання в с. Розворяни,
12:45 – прощання в родинному помешканні в с. Розворяни, вул. Зелена, 38,
13:00 – прощання в Церкві святого Іллі в с. Розворяни,
14:00 – погребення на місцевому кладовищі.
Андрій Синишин загинув
З перших днів повномасштабного вторгнення Андрій під позивним «Стус» став на захист Батьківщини, воюючи у складі 103-ї бригади. Пізніше він змінив позивний на «Абсурд» та виводив побратимів з найскладніших оточень.
«Ми завжди раділи, коли Андрій, навіть на коротку відпустку, приходив до нас. Він ніколи не сидів у залі — залазив на балкон освітлювача і звідти уважно спостерігав за виставою. У театрі він залишив слід не тільки своїми ролями, а й особливою присутністю — щирою, світлою», – повідомлялося у дописі театру «І люди, і ляльки» 26 квітня.