на Львівщині вручили підозри 18 особам через зловживання та недбалість

Серед осіб — посадовці органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, комунальних підприємств, а також керівники компаній-підрядників.

Фото: Руслан Кравченко – Генеральний прокурор


25 липня прокуратура Львівщини повідомила про нову серію підозр у справах щодо зловживань, службової недбалості та привласнення бюджетних коштів. Загальна сума збитків, завданих державі, сягає 51 мільйона гривень. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко.


У межах розслідувань, які проводились обласною та окружними прокуратурами спільно з правоохоронцями, підозри отримали 18 осіб. Серед них — посадовці органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, комунальних підприємств, а також керівники компаній-підрядників.



  • Заступник голови сільради Львівщини — у воєнний час він привласнив кошти під час закупівлі антидронових рушниць.


  • Четверо посадовців ДП “Ліси України” — незаконно видавали лісорубні квитки, внаслідок чого знищено понад 9 530 дерев.


  • В.о. голови Франківської РДА, керівниця Галицької РДА Львова та директор компанії-підрядника — схвалили завищені кошториси на аварійні роботи житла після ракетного удару по вул. Стрийській.


  • Державний інспектор митного поста “Яворів” Львівської митниці — організував схему безмитного ввезення товарів.


  • Працівниця органу соцзахисту Стрийської РДА та її чоловік — списували гроші за фіктивною програмою «Муніципальна няня».


  • Інспектор управління капбудівництва Львівської ОВА — підписав акти виконання робіт у школі, які насправді не проводилися.


  • Колишній директор комунального підприємства Самбора, підрядник і технаглядовий інженер — «відремонтували» трубопровід лише на папері.


  • ФОП і директор приватної компанії — привласнили кошти, призначені для капремонту дитячого медзакладу.


  • Директор одного з ТОВ — постачав до лікарні у Рава-Руській вугілля невідповідної якості за завищеною ціною.


Нагадаємо, 25 липня спершу в соцмережах повідомлялось, що у Львові в Ратуші провели обшуки, однак мер Андрій Садовий цей факт заперечив.






Джерело