Подачу газу тимчасово призупинять на три доби.
Львівська філія “Газмережі” попереджає про тимчасове припинення газопостачання в окремих населених пунктах Львівського району. Відключення заплановані на період з 23 по 25 червня й пов’язані з проведенням планово-профілактичних робіт. Повідомлення було оприлюднене у понеділок, 22 червня.
Згідно з розпорядженням, подачу газу буде призупинено з вівторка, 23 червня, починаючи з 08:00. Це торкнеться 11 475 абонентів у таких населених пунктах:
- с. Липники
- с. Селисько
- с. Вовків
- с. Кугаїв
- с. Грабник
- с. Кротошин
- с. Загір’я
- с. Товщів
- с. Солонка
- с. Сокільники
- с. Малечковичі
- с. Оброшине
- с. Ставчани
- с. Годовиця
- с. Нагоряни
- с. Басівка
- с. Милятичі
Заплановано, що газопостачання буде відновлено 25 червня після 15:00, одразу після завершення необхідних робіт на мережах.
Створено за матеріалами: 032.ua
