На Львівщині після триденних пошуків із дронами, кінологом і десятками людей віднайшли зниклу жінку — ФОТО

На Львівщині правоохоронці, рятувальники й волонтери завершили велику пошукову операцію за зниклою 42-річною львів’янкою Світланою Івасько. Після трьох діб пошуків жінку виявили живою у Дрогобицькому районі.

Пошуки зниклої жінки

Повідомлення про зникнення надійшло 10 травня від її сина. За його словами, мати вийшла з дому, не повідомивши, куди саме прямує, а згодом із нею обірвався зв’язок, — повідомили в поліції Львівщини.

Пошукова операція у Львівській області

Поліція встановила, що останні відомості вказували на можливе перебування жінки на території Дрогобицького району, однак далі її слід губився. До пошуків залучили близько 50 осіб: співробітників поліції, оперативників карного розшуку, рятувальників ДСНС і місцевих волонтерів. У роботі використовували дрони, квадроцикли та службового собаку.

Дрони та групи пошуку

«Операція тривала три доби і була успішною — спільними зусиллями жінку розшукали в полі неподалік села Нагуєвичі», — повідомили правоохоронці.

Місце, де знайшли жінку

Наразі жінка перебуває під наглядом медиків: вона знесилена та має ознаки переохолодження.

Створено за матеріалами: 032.ua

Більше від автора

На Львівщині оголосили повітряну тривогу — назвали причину

З 19 травня у Львові стартує ремонт вулиці Героїв УПА — як зміняться маршрути громадського транспорту