Молодший лейтенант Ігор Делевин з гідністю прийняв останній стрілецький бій. Завтра прощання

У Ігоря Делевина залишилися мати, батько, молодший брат-військовослужбовець, похресниця, двоюрідні сестри, тітка та друзі.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

Завтра, 23 червня, Львів попрощається з військовослужбовцем Ігорем Делевиним, який віддав життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає мешканців та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від розважальних заходів і святкувань.

Прощання з воїном розпочнеться о 08:40 у Храмі Воскресіння Господа Нашого Ісуса Христа у Винниках (вул. Шевченка, 13). Продовжиться прощання о 09:00 у родинному помешканні (вул. Козацька, 27), та о 09:40 – у місцевому Парку Незалежності (вул. Галицька, 38).

Чин похорону захисника відбудеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові. Опісля, орієнтовно об 11:30, буде загальноміська церемонія прощання на площі Ринок.

Поховають воїна на Личаківському кладовищі, на полі Почесних поховань новітніх Героїв.

Ігор Делевин (12.01.1991 – 12.06.2025). Львів’янин.

Навчався у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №47 м. Львова. Згодом здобув освіту юриста у Львівському інституті Приватного акціонерного товариства «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом». 

Завершив кафедру військової підготовки та отримав військове звання «молодший лейтенант».

Упродовж життя працював у логістичній сфері.

Зі слів рідних, був щирим і доброзичливим, завжди готовим допомогти іншим. Його любили і цінували. Захоплювався збиранням грибів та відпочинком на природі.

У 2024 році став на захист Батьківщини від вторгнення російських окупантів. Боронив територіальну цілісність та суверенітет України на Північно-Слобожанському напрямку у лавах 156-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

Загинув, як справжній герой, який із гідністю прийняв свій останній стрілецький бій, не злякавшись ворога. Боровся до останнього подиху заради нашої свободи.

У Ігоря Делевина залишилися мати, батько, молодший брат-військовослужбовець, похресниця, двоюрідні сестри, тітка та друзі. 

Нагадаємо, сьогодні Львівщина поховала двох Героїв – Андрія Калиневича і Богдана Волоського. 



Джерело