Правоохоронці інсценували пожежу та затримали зловмисника після передачі грошових коштів виконавцю.
За скоєне затриманому загрожує покарання – до десяти років позбавлення волі. Про це інформує поліція Львівщини, пише DailyLviv.com.
До розкриття злочину були залучені слідчі відділу розслідування особливо тяжких злочинів поліції Львівщини та оперативники Управління Служби безпеки України у Львівській області за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури.
Встановлено, що організатор, 63-річний мешканець Львова, за 2 000 євро замовив підпал садового будинку свого знайомого – мешканця Стрийського району. Щоб затримати замовника «на гарячому», поліціянти інсценували підпал автомобіля.
Спершу зловмисник заплатив виконавцю завдаток у сумі 400 євро, а після інсценування підпалу – передав решту обумовленої суми.
Правоохоронці затримали фігуранта в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Досудове розслідування триває, вирішується питання щодо обрання затриманому запобіжного заходу.