Львівські лучники — переможці та призери чемпіонату України

За нагороди змагалися 180 спортсменів та спортсменок з різних регіонів України.

Головні національні змагання зі стрільби з лука тривали у Львові з 26 по 30 червня у спортивному комплексі олімпійської підготовки «Динамо». За нагороди змагалися 180 спортсменів та спортсменок з різних регіонів України.

НАГОРОДИ ЛУЧНИКІВ ТА ЛУЧНИЦЬ ЗІ ЛЬВІВЩИНИ:

Команда львівських лучниць в складі Вероніки Марченко, Соломії Гнип, Черник Дзвенислави стали чемпіонками України в командних змаганнях серед жінок. 

Вероніка Марченко стала бронзовою призеркою в особистому заліку.

Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.

Чемпіонський титул в дивізіоні блочний лук здобули одразу двоє представників Львівщини.

1- Карпенко Святослав серед чоловіків

1- Антонова Ксенія серед жінок 

2- Серед змішаних команд блочного лука дует Антонова Ксенія та Карпенко Святослав здобули срібні нагороди.

2- Срібло в командних змаганнях серед чоловіків у блочному луці здобули Карпенко Святослав, Карпенко Сергій, Дзядик Іван. 

3- Антонова Ксенія, Палеха Катерина, Ранчишева Яна здобули  бронзу серед жінок.

Спортсмени та спортсменки не лише за чемпіонство України боролися, а й розігрували путівки на Гран-прі Європи та чемпіонат світу зі стрільби з лука.

«Школа стрільби з лука Львівщини завжди була сильною. Приємно, що теперішнє покоління спортсменів та спортсменок продовжують цю традицію. Наприклад, Вероніка Марченко, яка на цих змаганнях виборола дві медалі, була учасницею Олімпійських Ігор у Токіо та в Парижі», — каже заступник голови Львівської ОВА Іван Собко.



Джерело