У Львові пройшла поминальна молитва до річниці ракетних атак на місто, внаслідок яких загинули вісім осіб, серед яких і сім’я Базилевичів. Про це інформує портал депутатів Львівської міської ради.
Молитву провів владика Борис Гудзяк. У заході взяли участь рідні загиблих, львів’яни та депутати Львівської міської ради.
«Пам’ять про загиблих — це наш обов’язок. Вона не дозволяє забути про біль історії і нагадує, чому ми боремося. Ми маємо вшановувати кожне життя, втрачене внаслідок війни, щоб цінувати сьогодення й будувати краще майбутнє», — підкреслив голова фракції «Європейська Солідарність» у ЛМР Петро Адамик.
Нагадаємо, 4 вересня 2024 року близько п’ятої години ранку ворог влаштував комбіновану атаку на Львів ракетами та шахедами. Внаслідок цього загинуло 8 людей, серед них діти. 64 мешканці отримали медичну допомогу, з яких 8 – діти. Семеро пацієнтів перебували у критичному стані. Пошкоджень зазнали 5 навчальних закладів, 2 центри творчості, 2 медичні установи, храм ПЦУ св. Юрія Переможця на вул. Чернівецькій. 5 вересня у місті оголошено Днем жалоби за жертвами російської атаки.
Репортаж з місця ракетного удару можна прочитати за посиланням.