Коли у Львові запрацює новий комунальний ринок?

Проект передбачає створення великої площі та зручного громадського простору, який давно був затребуваний мешканцями району.

Візуалізація


Навесні планується відкриття нового комунального ринку на вулиці Симона Петлюри. Міський голова Андрій Садовий розповів про це в інтерв’ю. «Твоєму місту»


З його слів, для ринку збудували сучасний та зручний комплекс. Ближче до весни підприємці будуть готові повернутися до торгівлі на модернізованій локації. Проект орієнтований на формування великої площі та комфортного простору, який давно був необхідним для мешканців.


«Все, що існувало перед цим, було непривабливим і неестетичним. Зараз ми маємо якісно інший простір», підкреслив мер.


Також Садовий повідомив про прогрес у реалізації інших інфраструктурних проектів. Зокрема, обладнання для крематорію вже доставлено, а печі були виготовлені за кордоном. Наразі конструкція перебуває на фінальній стадії.


Відкриття крематорію заплановано на другий квартал 2026 року. За словами міського голови, це буде сучасний, функціональний та естетично приємний об’єкт, а вартість послуг буде нижчою, що стане вигодою як для мешканців, так і для екології.


Також тривають роботи на заводі з переробки твердих побутових відходів. Турецька компанія вже почала монтаж обладнання, але є затримки з польським підрядником, який затягує терміни виконання.


«Попри порушення контракту та строків, основний обсяг робіт уже завершено, обладнання доставлено, тож ситуація під контролем», наголосив Андрій Садовий.


Нагадаємо, триває підготовка до відкриття комунального ринку на вулиці Садовій. Загальна будівельна робота практично завершена, залишилося фіналізувати мережі та узгодити інтер’єр з підприємцями ринку «Любінське сяйво».


Новий комунальний ринок на вул. Садовій – Петлюри буде збудовано за кошти приватного інвестора ТОВ «Спецбудмонтажпроект». Ринок залишиться у власності міста, і сюди по завершенні будівництва переїдуть підприємці з «Любінського сяйва».


Деталі тут.

Більше від автора

Львівська Різдвяна пошта зібрала близько 500 тисяч гривень: у які проекти витратять ці кошти?

У Львівській області за добу сталося два летальних випадки під час пожеж.