Благодійний забіг і прогулянка у Львові — разом допоможемо дітям

Забіг і прогулянка у Стрийському парку на підтримку Дитячого мобільного хоспісу

У Стрийському парку Львова відбудеться благодійний захід — забіг і прогулянка на дистанцію до 5 км. Мета події — допомога дітям, яких супроводжує Дитячий мобільний хоспіс.

Захід запланований на 2 травня. Старт відбудеться о 08:30 біля ДЮСШ за адресою вул. Уласа Самчука, 8.

Організатори запрошують до участі всіх охочих: поряд з відомими спортсменами, волонтерами, ветеранами та дітьми-пацієнтами хоспісу учасники зможуть подолати символічну дистанцію і тим самим підтримати добру справу.

За словами організаторів, ініціаторами події є Symphony Solutions та Благодійний фонд «Із Янголом на Плечі». Захід проходить у рамках глобальної кампанії Distance for a Difference 4.0 («Рух заради добра»), що триватиме з 1 по 10 травня.

Ця ініціатива об’єднує людей у різних куточках світу, які перетворюють рух — біг, ходьбу, велопоїздки чи плавання — на конкретну допомогу дітям. Цього року організатори поставили амбітну мету: разом пройти або пробігти 20 000 кілометрів і зібрати 1 мільйон гривень.

Усі зібрані кошти будуть передані на підтримку Дитячого мобільного хоспісу у Львові. Хоспіс опікується 104 дітьми з невиліковними захворюваннями, забезпечуючи їм медичну допомогу та підтримку у домашніх умовах.

Участь у заході безкоштовна. Долучитися можна кількома способами: прийти на забіг або прогулянку у Стрийському парку, зафіксувати будь-яку фізичну активність у застосунку Strava, поширити інформацію про ініціативу серед друзів і колег або зробити благодійний внесок.

Організатори також закликають долучатися компанії та спортивні спільноти — спільними зусиллями легше досягнути поставленої мети та забезпечити допомогу дітям, які цього потребують.

Створено за матеріалами: 032.ua

Більше від автора

У Львові вночі повернуться заморозки — температура різко знизиться

У Львові через зрізання дерева тимчасово перекриють рух на двох вулицях