біля Львова 15-річного хлопця уразило струмом на даху потяга

Лікарі, які прибули на місце події, діагностували у хлопця сильні опіки тіла – зараз він перебуває у реанімації.

Фото: поліція


На залізничній станції в Брюховичах 15-річний хлопець піднявся на вагон потяга та отримав значні опіки тіла внаслідок ураження електричним струмом. Зараз він перебуває у лікарні, правоохоронці проводять за фактом перевірку. Про це повідомила пресслужба поліції Львівської області.


Подія сталася 26 липня, близько 20.20 у селищі Брюховичі. За словами заявника, один підліток заліз на вагон потяга, далі він побачив спалах, після чого один з хлопців впав на землю. Черговий також викликав на станцію медиків.


Як встановили правоохоронці, 15-річний мешканець одного з сіл Львівського району мав намір зробити селфі на даху вагона потяга та був уражений електрострумом.


Лікарі, які прибули на місце події, діагностували у хлопця сильні опіки тіла – зараз він перебуває у реанімації.


За фактом проводиться перевірка, вирішується питання правової кваліфікації події.


Правоохоронці Львівщини вкотре застерігають, залізничні станції – не місце для забав. У жодному разі не намагайтесь підійматись на вагони чи локомотиви. Високовольтна контактна мережа перебуває під високою напругою і результатом таких вчинків зазвичай стає ураження електричним струмом, інколи – з летальними наслідками. Окрім того, часто діти, які намагаються піднятись на дах вагонів, зриваються та отримують травми або гинуть, потрапляючи під колеса рухомого складу залізниці.


Нагадаємо, 20 жовтня 2024 року у Львові 11-річна дівчинка піднялась на вагон поїзда, щоб зробити селфі, та отримала опіки внаслідок ураження електричним струмом. 




 



Джерело