Бійцям 125-ї бригади Сил тероборони передали зі Львівщини 14 мінометів та 3 пікапи

18:19, 22 травня

Надійне джерело

Сьогодні, 22 травня, у Львові 125-та окрема бригада територіальної оборони отримала чергову допомогу для потреб фронту — 14 мінометів калібру 120 мм та три пікапи. Передача військового обладнання стала можливою завдяки коштам, зібраним під час благодійного аукціону, який відбувся 22 березня.

Участь у заході взяли голова Львівської ОДА Максим Козицький, народний депутат Ростислав Тістик, а також місцеві підприємці, які стали благодійниками, повідомляє пресслужба ОДА.

«Це не подарунок, а прояв відповідальності перед нашими воїнами. Ми не просто допомагаємо — ми інвестуємо в перемогу», — наголосив Максим Козицький.

Благодійний аукціон був приурочений до третьої річниці створення 125-ої бригади ТрО. Завдяки ньому вдалося зібрати понад 31 мільйон гривень, з яких 17 мільйонів уже спрямували на закупівлю поточного обладнання. Решта коштів буде використана для придбання, зокрема, ручних гранатометів.

Нагадаємо, 125-та бригада була сформована у березні 2022 року. Вже влітку її батальйони вирушили на схід і брали участь у звільненні населених пунктів Харківщини та Донбасу. Сьогодні бійці бригади продовжують захищати Україну на найскладніших ділянках фронту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Джерело