Працівника Галицької РА Львова у стані сильного емоційного збудження і агресії забрали у відділок поліції

Наразі він перебуває у відділку. Проводиться перевірка на вміст алкоголю та наркотичних речовин у крові.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.

У соцмережах зʼявилося відео, на якому чоловік у стані сильного емоційного збудження поводиться агресивно, вживає нецензурну лексику та демонструє посвідчення працівника районної адміністрації. Після інциденту чоловіка затримали працівники поліції.

Наразі він перебуває у відділку. Проводиться перевірка на вміст алкоголю та наркотичних речовин у крові.

Йдеться про працівника Галицької районної адміністрації, якого нещодавно прийняли на роботу. Минулого року він пройшов стажування в межах програми “Перший карʼєрний крок”. Сам хлопець родом з Одещини.

Галицька адміністрація прийняла рішення про його звільнення. Адже така поведінка є абсолютно неприйнятною для працівника органів місцевого самоврядування.

Адміністрація просить вибачення перед усіма, кого могла образити ця ситуація.



Джерело