Екіпажі патрульної поліції стежитимуть за дотриманням водіями правил дорожнього руху.
На дорогах Львівщини під час літа діють обмеження руху великовагового транспорту при температурі повітря вище +28С. Про це повідомила патрульна поліція Львівщини, пише DailyLviv.com.
Застосовуються обмеження та заборона руху автомобільними дорогами державного значення великовагових транспортних засобів масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн.
Обмеження не стосуються транспортних засобів, що здійснюють перевезення небезпечних, швидкопсувних вантажів, живих тварин і птиці, а також перевезення, пов’язані із запобіганням або ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій і т.п.
Правоохоронці нагадали, що перечекати спекотний період водії можуть на майданчиках для тимчасової стоянки в смугах відведення автомобільних доріг та біля об’єктів дорожнього сервісу.
“Просимо усіх водіїв вантажівок врахувати цю інформацію, при плануванні маршруту руху”, – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, майже 60 спецстоянок облаштовано на Львівщині для вантажівок, яким заборонений рух у спеку. Мапа