фото: зеленський
Україна розпочала черговий етап повернення військовополонених з російського полону. Сьогодні стартував обмін, який проходитиме поетапно впродовж найближчих днів. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
За його словами, серед тих, кого вдається повернути зараз, є поранені, важкопоранені та військовослужбовці віком до 25 років.
«Серед категорій тих, кого повертаємо зараз, – поранені та важкопоранені, а також молодші 25 років. Процес доволі складний, багато чутливих деталей, перемовини тривають фактично щодня», – йдеться в повідомленні.
Нагадаємо, що обмін здійснюється на підставі домовленостей, досягнутих під час зустрічі в Стамбулі. Українська сторона наголошує: мета – повернення всіх без винятку. Переговори тривають на всіх можливих рівнях.
Фото: Володимир Зеленський