Пішохідний міст на Труханів острів в Києві частково закриють на ремонт

У ході ремонту дорожники відновлять поверхню мосту

Фото з відкритих джерел


З 21 серпня по 20 грудня у столиці буде здійснюватися ремонт Паркового пішохідного мосту через Дніпро на Труханів острів. Протягом цього періоду рух на мосту буде частково обмежений. Про це інформує КК «Київавтодор».


В процесі ремонту дорожники поновлять мостове покриття, що з’єднує Набережно-Хрещатицьку з рекреаційними зонами Труханового острова.


Інформація про проведення ремонту стала відома ще в червні, коли «Київавтодор» оголосив тендер з очікуваною вартістю робіт у розмірі 25 млн 517 тис. 127 грн. Переможцем тендера стало ТОВ «РГК СЕРВІС», яке запропонувало виконати ремонт за 25 261 954,08 грн.


Парковий міст було побудовано в 1956–1957 роках. Це єдиний пішохідний перехід через Дніпро, що веде прямо до парку та пляжів Труханового острова. Об’єкт залишається популярним серед киян і туристів, слугуючи маршрутом для прогулянок і велосипедних поїздок.


«Твоє місто. Київ» – це сучасне незалежне медіа європейської столиці. Ми пишемо про міську культуру, урбаністику, інфраструктуру, бізнес та людей, які змінюють місто на краще.


 


Цей рерайт зберігає оригінальний зміст і структуру, при цьому уникаючи використання шаблонних фраз ШІ.