У Львові облаштували ще одну доступну зупинку: де саме

У Франківському районі Львова оновлено низку зупинок.

Фото: ЛМР

На вулиці Володимира Великого, 12 у Львові оновлено зупинку громадського транспорту, зробивши її зручною та доступною для всіх. Про завершення робіт повідомили у Франківській районній адміністрації.

На зупинці повністю змінили покриття, понизили бордюри для зручності людей з обмеженими можливостями, а також облаштували тактильну плитку — це дозволяє безпечно орієнтуватися у просторі пасажирам із порушеннями зору.

«Ця вулиця є однією з найжвавіших у районі, тут завжди великий пасажиропотік. Тому створення комфортних і доступних умов на зупинці дійсно важливе», — підкреслили в районній адміністрації.

У Франківському районі Львова вже проведено оновлення ряду зупинок: біля колишнього видавництва «Вільна Україна» на вул. Володимира Великого, на перехресті вул. Сахарова — Вітовського, а також на вул. Русових та Київській. Наразі тривають роботи на зупинці біля перехрестя вул. Володимира Великого — Княгині Ольги.

За інформацією управління безпеки та вуличної інфраструктури ЛМР, в місті вже понад 200 зупинок облаштовано відповідно до принципів безбар’єрності.

Нагадаємо, у Львові планується створення сучасної та безбар’єрної зупинки громадського транспорту на вулиці Личаківській.