фото умовне
Понад 6000 батьків у Львові 1 червня отримали SMS про зарахування дітей до закладів дошкільної освіти. Перша хвиля зарахування вже розпочалась. Про це повідомляє пресслужба ЛМР.
Що потрібно знати:
1. Якщо ви отримали SMS — у вас є 2 опції:
● Упродовж 30 робочих днів — до 11 липня — звернутися до керівника садка та подати документи: копію свідоцтва про народження, за наявності – документ про пільгу, а також написати заяву. Відтак — до 31 серпня необхідно принести оригінали документів та медичну довідку від сімейного лікаря.
● Подати заявку онлайн в Особистому кабінеті на сайті https://edu.city-adm.lviv.ua/, а до 31 серпня звернутись безпосередньо в садок, подати оригінали документів та медичну довідку від сімейного лікаря.
2. Якщо ви не потрапили в бажаний садок або ж потрапили, але вирішили змінити пріоритет:
● Із 20 липня можна буде редагувати заявки, змінивши номер садка на той, у якому будуть вільні місця. Друга хвиля зарахування стартує 20 серпня.
Зазначають, що за результатами першої хвилі у львівських садочках залишилось 535 вільних місць.