15-річний підліток втопився в озері на Львівщині

У селі Заводське, що входить до Буської громади на Львівщині, під час купання в місцевому озері загинув 15-річний підліток.

Інформацію підтверджують у департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної військової адміністрації: потерпілим виявився мешканець села, народжений 2011 року. Наразі правоохоронні органи з’ясовують усі обставини трагедії.

Створено за матеріалами: 032.ua

Більше від автора

Вступ до вишів 2026: найпопулярніші спеціальності, провідні університети та реальні ціни на навчання