У селі Заводське, що входить до Буської громади на Львівщині, під час купання в місцевому озері загинув 15-річний підліток.
Інформацію підтверджують у департаменті з питань цивільного захисту Львівської обласної військової адміністрації: потерпілим виявився мешканець села, народжений 2011 року. Наразі правоохоронні органи з’ясовують усі обставини трагедії.
Створено за матеріалами: 032.ua
