12:36, 20 травня
Надійне джерело
При собі злочинець мав 8 згортків з наркотиками.
17 травня правоохоронці на вулиці Городоцькій затримали У Львові 20-річного місцевого мешканця, підозрюваного в незаконному розповсюдженні наркотичних засобів. Хлопця затримали з “товаром” на понад 250 тисяч гривень. Про це повідомляє Поліція Львівської області.
“У підозрюваного виявили та вилучили вісім поліетиленових згортків з розфасованою речовиною, ззовні схожою на канабіс. Пакунки були запаковані в коробки та готові до відправлення поштою”, – йдеться у повідомленні.
Під час огляду автомобіля та невідкладного обшуку за місцем проживання затриманого правоохоронці вилучили готові «закладки», канабіс, капсули та пластикові банки з тетрагідроканабінолом, зіп-пакети з гашишем, фасувальне приладдя, електронні ваги та інші речові докази протиправної діяльності.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію