Слідчі дії тривають.
Про це інформує Львівська обласна прокуратура, пише DailyLviv.com.
Повідомлено про підозру у зловживанні владою колишньому заступнику голови однієї з сільрад Львівського району.
За інформацією зі соціальних мереж, йдеться про ексзаступника Солонківського сільського голови Богдана Дубневича, Андрія Жидачека. Це вже третя підозра, яку отримав вже експосадовець.
За даними слідства, у 2023 році підозрюваний організував проведення закупівлі товарів за завищеними цінами для забезпечення потреб однієї з військових частин ЗСУ.
Мова йде про антидронові рушниці та антидронові комплекси.
При цьому підозрюваний, який на той час був заступником сільського голови, зловживав владою. Зокрема, він сформував заявку на проведення закупівлі антидронової техніки, де безпідставно врахував у її вартість ПДВ, і передав на виконання підлеглому, відповідальному за публічні закупівлі. Водночас товари оборонного призначення звільнені від такого оподаткування.
Внаслідок таких дій сільській територіальній громаді завдано шкоди на понад 300 тис. грн.
Слідчі дії тривають. Встановлюються всі причетні.