Тут оновили доріжки, встановили лавки й урни, засіяли газон, зрізали аварійні дерева та висадили нові.
Про це інформує пресслужба ЛМР, пише DailyLviv.com.
У сквері біля Центру допомоги людям, які пережили полон і тортури, завершили капітальний ремонт. Тепер це — затишний громадський простір для мешканців і гостей міста. Сквер розташований поруч із вулицею Рафала Лемкіна (раніше Малинова), на розі вулиць Замарстинівської та Липинського.
Тут оновили доріжки, встановили лавки й урни, засіяли газон, зрізали аварійні дерева та висадили нові. Також зробили якісне освітлення.
«Нещодавно тут завершили ремонт, під час якого підрядник облаштував нові тротуарні доріжки, встановив нові лавочки та урни для сміття, а також виконав інші роботи. Як результат маємо затишну локацію, яку, переконана, полюблять мешканці нашого району, а також пацієнти, які будуть проходити реабілітацію у Центрі, який вчора відкрили», – розповідає Ірина Джурик, голова Шевченківської районної адміністрації.
Також у сквері тимчасово встановили павільйон, який збудували з символічних матеріалів: землю привезли з котловану із будівництва муніципального соціального житла на вулиці Миколайчука у Львові, а структура даху частково зібрана із деревини та металу, врятованих із пошкодженого обстрілом будинку на вулиці Коновальця. Конструкція павільйону дозволяє легко демонтувати всі його матеріали та використати їх повторно.
Нагадаємо, у Львові відкрили перший в Україні Центр допомоги українцям, які пережили полон, зазнали тортур або важких моральних травм внаслідок війни. Він функціонуватиме як окремий підрозділ в межах екосистеми UNBROKEN на вул. Рафала Лемкіна (бічна вул. Замарстинівської). Центр ментального здоров’я матиме ім’я Святого Папи Лева Великого.
Центр матиме площу понад 1100 кв. м. Тут облаштували близько 30 ліжко-місць – затишних кімнат, які не нагадують лікарню. Також створено простір для амбулаторної допомоги, де буде артмайстерня, фізична терапія, невеличкий спортзал. Лікарі тут допомагатимуть відновитись різними видами терапії. Щороку тут зможуть отримувати допомогу до тисячі пацієнтів – як стаціонарно, так і амбулаторно.