Майже 60 спецстоянок облаштовано на Львівщині для вантажівок, яким заборонений рух у спеку. Мапа

Тимчасові обмеження руху триватимуть впродовж літнього періоду.

Про це повідомила пресслужба ЛОВА, пише DailyLviv.com.

Згідно з розпорядженням начальника Львівської обласної військової адміністрації, у літній період в області запроваджують тимчасові обмеження руху для великогабаритного транспорту. Вони стосуються автотранспортних засобів із загальною масою понад 24 тонни або навантаженням на вісь більше ніж 7 тонн.

Такі обмеження діятимуть у денний час доби, коли температура повітря перевищуватиме +28°C. Їх впровадили задля збереження дорожнього покриття, яке у спекотну пору особливо вразливе до значних навантажень.

«На визначених ділянках доріг вже встановили відповідні дорожні знаки, а також облаштували приблизно 60 спеціальних стоянок, де водії зможуть зупинитися на період дії заборони», – повідомляє директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОВА Орест Шуліковський.

Перелік місцеперебування стоянок можна переглянути за посиланням.

Обмеження не поширюються на транспорт, який перевозить:

  • небезпечні вантажі;
  • швидкопсувну продукцію;
  • живих тварин і птицю;
  • гуманітарні чи військові вантажі;
  • товари подвійного призначення або майно, що використовується в цілях оборони;
  • вантажі, що необхідні для ліквідації наслідків або запобігання надзвичайним ситуаціям.

У випадках, коли температура повітря вдень не перевищуватиме +28°C, обмеження не застосовуються, і рух великогабаритного транспорту дозволяється у звичному режимі.

Контроль за дотриманням правил здійснюють підрозділи Національної поліції та Укртрансбезпеки у Львівській області.



Джерело