Фрайбург дав Львову мільйон євро на майстерню

МАЙСТЕРНЯ — новий артпростір для наших ветеранів та всіх українців, поранених чи постраждалих від війни, що постане у старій котельні.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий, пише DailyLviv.com.

“Сьогодні разом з мером Фрайбурга Мартіном Горном ми заклали капсулу на місці, де постане МАЙСТЕРНЯ — новий артпростір для наших ветеранів та всіх українців, поранених чи постраждалих від війни, – написав Андрій Садовий. – МАЙСТЕРНЯ розташується у старій котельні, яка вже багато років стоїть без використання. Це не нове будівництво, а нове життя для занедбаної промислової будівлі. Ми збережемо її історію, але наповнимо новим змістом і теплом.

Громада Фрайбурга заінвестувала 1 мільйон євро, щоб допомогти нам створити МАЙСТЕРНЮ. Тут будуть гончарні та скульптурні майстерні, арттерапія, освітні програми та резиденції для митців.

У Львові маємо чіткий принцип: міський бюджет спрямовуємо на армію та оборону. А ресурси, які залучаємо від міжнародних партнерів, — на реабілітацію та відновлення людей.

Дякую Фрайбургу за цю підтримку. Разом ми будуємо місце, де біль перетворюється на силу”.

До теми: Сонячна енергія для смартфонів: Львів отримав 30 сонячних панелей від Фрайбурга



Джерело