фото: 7 прикордонний Карпатський загін
З початком літа навантаження на пункти пропуску у Львівській області зросло на 40%, а у вихідні дні – ще на 16% більше порівняно з буднями. Про це повідомляє 7 прикордонний Карпатський загін.
Станом на вечір 7 серпня черги перед пунктами пропуску такі:
-
«Шегині» – 150 автомобілів, -
«Краківець» – 100 автомобілів, -
«Грушів» – 30 автомобілів, -
«Угринів» – 25 автомобілів, -
«Нижанковичі» – 10 автомобілів.
Без затримок працюють пункти «Смільниця» та «Рава-Руська».
«Рекомендуємо завчасно планувати подорож та, за можливості, обирати менш завантажені напрямки», – зазначають прикордонники.
У пункті пропуску «Шегині» тривають ремонтні роботи з українського боку, що знижує пропускну здатність як для легкових, так і для вантажних автомобілів. У зв’язку з цим навантаження на пункт залишається найвищим серед усіх на Львівщині.
Для покращення ситуації у пікові години у 7 прикордонному Карпатському загоні збільшили кількість прикордонних нарядів, розгорнули додаткові автоматизовані робочі місця та проводять координаційні зустрічі з польськими службами.